+421903516068 juraj@giacko.sk
Vyberte stranu

3 nové kurzy v 4 mestách. To je cieľ na najbližšie obdobie. Plán, ktorý sa mi rodil v hlave už niekoľko mesiacov. Po tom, ako som behom posledného roka obslúžil niekoľko účastníkov, s ktorými som úspešne diskutoval na tému osobnej produktivity, selfbrandingu a využitiu evernotu, som sa rozhodol s tým ísť na trh. Pred časom vo mne zarezonoval výrok Setha Godina o tom, že vidí rozdiel medzi kreatívnym človekom a iniciátorom: Zatiaľ čo toho prvého, podľa Setha, uspokojí „že prišiel na to, ako to urobiť“, ten druhý nebude mať kľud „pokiaľ to neuskutoční.

Na reč teda príde na tieto témy

  • Evernote

Evernote aktívne používam už 4 roky. Pred niekoľkými mesiacmi som sa stal prvým Evernote Business konzultantom na Slovensku. Prevediem vás svetom tejto aplikácie. Naučím vás využívať jej funkcie a pridám triky k efektívnej práci navyše.

  • Osobná produktivita 

Každý z nás to už zažil. Pracovné projekty sa hrnú z každej strany, k tomu sa pridajú osobné záležitosti, hromada papierov na pracovnom stole, kopa skvelých myšlienok v hlave. Máme pocit, že nič nestíhame. Nevieme s ktorou prácou skôr začať, ktorú dokončiť. Zavedené pracovné návyky to nezvládajú. Poďme to spoločne zmeniť. Začnime malými krokmi pracovať na svojej osobnej produktivite. Dostanme všetko z hlavy, vytvorme si kreatívne a produktívne prostredie. Určme si priority a všetko postupne zvládneme.

  • Social media

Sociálne média. Pre niekoho ešte stále kontroverzná téma, ako žrút času. Pre niekoho povinná jazda (keď sú všetci na facebooku, tak nebudem horší!). Pre niekoho španielska dedina. Poďme zbúrať tieto predsudky a pozrime sa na sociálne média ako na pracovný nástroj. Poznám tisíce vychytávok a každé zákutie tej ktorej sociálnej siete. Píšem o tom aj diplomku!

Kurzy na seba nie sú nadviazané a tak si bude môcť každý vybrať to, v čom cíti najväčšiu potrebu získať prehľad. Bude to jazda.

Čoskoro zverejním termíny a konkrétne miesta.